فراخوان نهمین جشنواره برترین های فناوری نانو
تاریخ خبر : 2014-05-15 | بازدید :‌ 1712

خلاصه خبر: ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، همه ساله نهادها و متخصصان فعال در حوزۀ این فناوری را ارزیابی و برگزیدگان را در جشنوارۀ برترین های فناوری نانو معرفی و از آنها تقدیر می کند. امسال نهمین دوره این ارزیابی انجام خواهد شد که مربوط به فعالیت ها و دستاوردهای سال 1392 است.

3.8 امتیاز از 4 رایستاد ویژه توسعه فناوری نانو، همه ساله نهادها و متخصصان فعال در حوزۀ این فناوری را ارزیابی و برگزیدگان را در جشنوارۀ برترین های فناوری نانو معرفی و از آنها تقدیر می کند. امسال نهمین دوره این ارزیابی انجام خواهد شد که مربوط به فعالیت ها و دستاوردهای سال 1392 است. 

این ارزیابی در بخش های زیر انجام خواهد شد و برترین ها در هر بخش معرفی خواهند شد:

محصولات(سه محصول برتر)؛
متخصصان(ده متخصص برتر، یک متخصص جوان برتر و یک متخصص خارجی با بیشترین همکاری با محققان داخلی)؛
موسسات پژوهشی و دانشگاه ها(پنج موسسه برتر)؛
مراکز رشد(سه مرکز برتر)؛
آزمایشگاه ها (سه آزمایشگاه یرتر)؛
رسانه ها (پنج رسانه برتر).

همه متخصصان و نهادهای فعال در حوزۀ فناوری نانو می توانند در این ارزیابی شرکت نمایند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد بخش های ارزیابی، شاخص ها و نحوۀ ارزیابی، نحوۀ ارسال مدارک، تاریخ های مهم و ... به پایگاه اینترنتی برترین های فناوری نانو (http://ranking.nano.ir) مراجعه نمایید.

لازم به ذکر است که برترین های این دوره از ارزیابی، طی مراسمی در هفتمین جشنواره فناوری نانو- مهرماه 1393- معرفی و با اعطای جوایزی از آنها تقدیر خواهد شد. برای آشنایی با جوایز اینجا را کلیک نمایید.
نظر شما